Luctor et Emergo en SportIT om trainers en leiders te ondersteunen.
SportIT is een app om de ontwikkeling van voetballers te kunnen meten en te volgen. Dit wordt gedaan op basis van harde data. Met de app kun je spelers beoordelen. Je kunt een spelerspas met statistieken bijhouden en trainingsschema’s maken.
Trainers kunnen ook met behulp van de app hun spelers ondersteunen bij blessure-herstel, hierdoor hoeven de spelers minder snel naar de fysiotherapeut. Wat je nu ziet is dat een geblesseerde speler een aantal weken niet aanwezig is. Hierdoor mist de speler
de connectie met het elftal en de trainer. Juist door deze functie houdt de speler het elftal wel in de gaten. Zo weet de speler wat het elftal de afgelopen tijd heeft gedaan en mist die niets.
Het doel is om een jeugdopleiding - trainers en goedwillende ouders/ vrijwilligers te ondersteunen en te kunnen helpen om door te groeien naar een hoger niveau. De app is bedoeld voor trainers, de trainer verzamelt de data.
De technisch commissie (TC/ Coördinatoren) kunnen van bovenaf meekijken indien gewenst, maar in principe gebruikt alleen de trainer de app.
Hoe werkt deze app binnen Luctor et Emergo.
- vanaf januari 2023 tot einde seizoen 2022/2023 zullen we een pilot draaien. Aan het einde van de pilot zal een evaluatie plaatsvinden, en op basis daarvan wordt besloten over het vervolg.
- deelnemende elftallen aan de pilot zijn: MO11-1, JO13-1, JO13-2, JO15-1, JO17-1, Luctor et Emergo 1, Luctor et Emergo 2
- Indien er van andere leiders, vrijwilligers of trainers interesse is om deel te nemen aan deze pilot is dit mogelijk. Besef wel dat er enige tijd gemoeid is met inregelen.
- Aanmelding, begeleiding en voor vragen kan men terecht bij Maurice Ekkel. Hij is te bereiken op sportit@luctor-et-emergo.nl Hij zal de begeleiding van SportIT binnen Luctor et Emergo op zich nemen.