Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 dec 9:00 Reutum 35+1 (zon) Luctor Et Emergo 35+1 (zon)
4 dec 14:00 Luctor Et Emergo 1 (zon) Saasveldia 1 (zon)
2 dec 20:00 Luctor Et Emergo 35+1 avc Heracles 35+1
2 dec 21:00 Luctor Et Emergo 35+1 RKSV Bornerbroek 35+1
2 dec 20:30 Juventa '12 35+3 Luctor Et Emergo 35+1
2 dec 19:30 Oranje Nassau 35+1 Luctor Et Emergo 35+1
4 dec 11:15 Saasveldia 2 (zon) Luctor Et Emergo 2 (zon)
4 dec 10:45 MVV '29 9 (zon) Luctor Et Emergo 3 (zon)
4 dec 10:45 Luctor Et Emergo 4 (zon) S.V. Vasse 3 (zon)
4 dec 10:45 DSVD 5 (zon) Luctor Et Emergo 5 (zon)
3 dec 15:00 Luctor Et Emergo JO19-1 Borne JO19-1
3 dec 12:45 Oranje Nassau JO19-4 Luctor Et Emergo JO19-2
3 dec 10:15 Oranje Nassau JO17-1 Luctor Et Emergo JO17-1
3 dec 14:00 ASV '57 JO17-1JM Luctor Et Emergo JO17-2
3 dec 14:30 Luctor Et Emergo JO17-3 Voorwaarts V. JO17-2JM
3 dec 10:45 DOS '37 JO15-1 Luctor Et Emergo JO15-1
3 dec 11:15 Luctor Et Emergo JO15-2 VMC JO15-1JM
3 dec 11:30 De Tukkers JO13-1 Luctor Et Emergo JO13-1JM
3 dec 11:15 Luctor Et Emergo JO13-2 Rood Zwart JO13-1
3 dec 11:00 NEO JO13-6 Luctor Et Emergo JO13-3
3 dec 10:00 Luctor Et Emergo JO11-1JM Reutum JO11-1
3 dec 10:00 DTC '07 JO10-1 Luctor Et Emergo JO10-1
3 dec 9:15 Hellendoorn v.v. JO9-1JM Luctor Et Emergo JO9-1
3 dec 8:45 Luctor Et Emergo JO9-2 avc Heracles JO9-5JM
3 dec 8:45 Luctor Et Emergo JO9-3 Juventa '12 JO9-4JM
3 dec 9:30 Sportclub Rijssen JO9-1JM Luctor Et Emergo JO9-4
3 dec 8:30 Vroomshoopse Boys JO8-1JM Luctor Et Emergo JO8-1
3 dec 9:30 La Première JO8-1 Luctor Et Emergo JO8-2
3 dec 8:45 Luctor Et Emergo JO8-3 Oranje Nassau JO8-6
3 dec 12:45 Luctor Et Emergo MO17-1 Markelo MO17-2
3 dec 12:15 NEO MO15-1 Luctor Et Emergo MO15-1
3 dec 10:00 Luctor Et Emergo MO13-1 DOS '37 MO13-1 (9-tal)
3 dec 8:45 Luctor Et Emergo MO11-1 ST: Juventa'12/SVZW MO11-1
3 dec 14:30 Luctor Et Emergo VR1 ST: ATC'65/Achilles'12 VR 2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!